Techniky a štýly

Moderný výrazový tanec

Moderný výrazový tanec je určený pre divadelnú scénu, dôležité je vedieť pracovať s vlastným telom. Nemá žiadne pravidlá ani obmedzenia. Cieľom je vyjadrenie príbehu, myšlienky a pocitu. Dôležitá je plynulosť, prirodzenosť a originalita pohybu.

Disco tanec

Disco je druh tanečného štýlu, ktorý obsahuje prvky latinsko-americkej hudby, funku, soulu, popu, salsy a psychedelickej hudby.

Spoločenské tance

Spoločenské tance, vznikli z dvoch odlišných typov tancov: zo štandardných tancov a z latinskoamerických tancov.

Základy gymnastiky

Gymnastika je súbor telesných cvičení, ktorých cieľom je všestranný rozvoj tela a udržiavanie celkovej výkonnosti.Termín gymnastika sa používa pre označenie športových disciplín, ktorých spoločným znakem je dôraz na čistotu prevedenia silovo a koordinačne náročných telesných prvkov.

Klasický tanec

Klasický tanec je základom a pevným pilierom tanečného umenia. Okrem toho, že pomáha ľuďom, deťom i dospelím po psychologickej stránke, spevňuje a formuje telo, dodáva mu vznešený postoj a ladné pohyby.

Ľudový tanec

Množstvo, rôznorodosť, pestrosť a krása slovenských ľudových tancov, ktoré sa dodnes zachovali, sú odrazom života nášho ľudu, jeho mentality, citov, potrieb, túžob, názorov, skúseností, fantázie, umeleckého vkusu a tvorivých schopností. Vznikali, rozvíjali sa, menili, zhromažďovali a zušľachťovali sa po stáročia.

Rozvrh tréningov

Pon: 12:45–18:30

Uto: 12:45–19:30

Str: 12:45–19:15

Štv: 12:45–20:00

Pia: 12:45–17:15

Sob : individuálne

Adresa

Štefánikova 4
Bytča 014 01

Kontakt

+421 902 178 787
info@artdanceacademy.sk

Art Dance Academy

Tanečný klub Art Dance Academy otvoril svoje dvierka v septembri 2017 v meste Bytča, pre deti od 3 rokov. Činnosť tanečného klubu prebieha pod hlavičkou OZ Art Dance Academy.