22.-23.4. Showtime semifinále– Bratislava /

Ariels, Flowers, Masters, Dolls, Stars

Informácie pre súťažiacich tanečníkov na súťaži Showtime

1. súťažný deň – skupiny: Dolls, Stars, Flowers, Masters (iba duo)

Dátum odchodu: 22.4.2023
Miesto stretnutia: Art Dance Academy, Štefániková Bytča
Miesto predpokladaného návratu: Art Dance Academy, Štefániková Bytča

Doprava zabezpečená : autobusmi

Čas stretnutia tanečníkov :  6,25 hod. (skupiny: Dolls, Stars, Flowers, Masters – duo)                                                                                         

Čas odchodu :  6,30 hod. (skupiny: Dolls, Stars, Flowers, Masters – duo)                                                                                                                 

Predpokladaný čas návratu : 20,00 hod. (skupiny: Dolls, Stars, Flowers, Masters – duo)                                                                       

 

Približný harmonogram choreografií:

Približný čas Názov Skupina
10:05:52 Baskeťáčky Flowers show
10:24:55 Blame Emka sólo
11:03:43 Who you are Dolls scénika
11:25:00 Vyhlásenie 1
15:12:07 Closure Stars scénika
15:48:50 Brave Duo K+Z scénika
17:00:00 Vyhlásenie 2

 

2. súťažný deň – skupiny: Masters, Ariels, Dolls, Stars, Flowers

Dátum odchodu: 23.4.2023

Miesto stretnutia: Art Dance Academy, Štefániková Bytča

Miesto predpokladaného návratu: Art Dance Academy, Štefániková Bytča

Doprava zabezpečená : autobusmi

 

Čas stretnutia tanečníkov  :  5,55 hod. (skupiny: Dolls, Ariels, Flowers, Stars-solo,duo)

Čas odchodu tanečníkov :  6,00 hod. (skupiny: Dolls, Ariels, Flowers, Stars-solo,duo)

Predpokladaný čas návratu : 15,15 hod.  (skupiny: Dolls, Ariels, Flowers)

 

Čas stretnutia :  12,10 hod. (skupiny: Masters, Stars)

Čas odchodu :  12,15 hod. (skupiny: Masters, Stars)

Predpokladaný čas návratu  : 23,30 hod. (skupiny: Masters, Stars)

 

Približný harmonogram choreografií:

Približný čas Názov Skupina
9:06:41 Pinky Dolls skupina disco
9:16:42 You say… Ariels scénika
9:38:00 Pump it up Ariels hip-hop
10:39:38 Mini rockers Ariels disco
10:46:38 Green team Dolls disco
11:30:30 Blue power Dolls hip-hop
11:44:25 Mashmallow Flowers hip-hop
12:10:00 Vyhlásenie 1
13:03:26 Saška Sólo disco Saška
13:05:36 Agátka Sólo disco Agátka
13:51:17 S&E Duo disco S+E
15:30:01 New thing Stars disco
16:04:32 Power game Stars hip-hop
17:20:00 Vyhlásenie 1
18:21:54 This is how we do IT Masters disco
18:33:51 Determination Duo K+Z hip-hop
18:53:56 Shots Masters hip-hop
19:40:18 Tears of gold Masters scénika
21:00:00 Vyhlásenie 1

Výška štartovného, stravy a dopravy bude odpočítaná z tanečného kreditu a uvedená v tabuľke s poplatkami.

– stravu a pitný režim okrem objednanej stravy zabezpečuje rodič
– obuv, veci na styling a pod. si berie každý podľa inštrukcií svojich trénerov. Potrebná obuv na prezutie .
– za súťaž je pedagogicky zodpovedná : sobota – Mgr. Ivana Mičuchová Petrusová, nedeľa – Mgr. Ivana Mičuchová Petrusová (1. autobus), nedeľa – Bc. Terézia Jurčíková (2.autobus) –  v prípade organizačných vecí súťaže ich treba kontaktovať
– potrebné odovzdať informovaný súhlas pri odchode – nájdete ho nižšie

– trénersky doprovod:

sobotaMgr. Ivana Mičuchová Petrusová, Mgr. Karina Holešová, Simona Pinčíková

nedeľaMgr. Ivana Mičuchová Petrusová, Bc. Terézia Jurčíková, Mgr. Katarína Altániová, Mgr. Karina Holešová

– počet tanečníkov : sobota: 53, nedeľa: 73

Informovaný súhlas – 22.4. a 23.4.2023 Showtime Semifinále Bratislava

Adresa

Štefánikova 4
Bytča 014 01

Kontakt

+421 902 178 787
info@artdanceacademy.sk

Art Dance Academy

Tanečný klub Art Dance Academy vzdeláva od roku 2017 deti a mládež v oblasti tanečného umenia. Venujeme sa súťažnému a hobby tancovaniu vo viacerých tanečných štýloch.