Zopár slov o nás

Art Dance Academy

Vítame Vás na webovej stránke tanečného klubu Art Dance Academy. Náš  klub vznikol v roku 2017, ako súčasť občianského združenia Art Dance Academy. V rámci svojej činnosti vytvárame priestor pre nadobúdanie a rozvíjanie tanečného umenia deti a mládeže z mesta Bytča a širokého okolia. Od svojho vzniku patríme k úspešným tanečným klubom na Slovensku.

V prípade záujmu o návštevu aktivít nášho tanečného klubu, Každý zákonný zástupca neplnoletého člena klubu, musí byť oboznámený so zmluvnými podmienkami tanečného klubu a súhlasiť s nimi.

Sme moderný tanečný klub s mladým, vzdelaným a skúseným kolektívom pedagógov a trénerov, ktorí sú dobrí vo svojom odbore.  Svoje dlhoročné skúseností posúvame ďalej našim zverencom, z ktorých chceme vychovať tanečné osobnosti. Vychovávame mladé, úspešné, talentované a zdravo sebavedomé osobnosti, ktoré nájdu uplatnenie v ďalšom živote a budú prínosom pre celú spoločnosť. Venujeme sa viacerým tanečným štýlom, ale medzi hlavné štýly patria : showdance, hip-hop, moderný tanec, contemporary.

Taktiež sa venujeme gymnastike, ktorá dopĺňa a obohacuje tanečné schopnosti detí. Minimálny vek na navštevovanie našich tréningov sú 3 roky, v súčasnosti majú naše najstaršie tanečníčky 18 rokov. Pripravujeme deti na súťažné alebo hobby tancovanie. U nás si vyberie každý. Trénujeme v moderných, pekných, čistých a hygienicky nezávadných tanečných priestoroch. Milujeme svoju „prácu“ – poslanie a je to vidieť a cítiť. S deťmi, s ktorými trénujeme, chceme vytvárať kvalitný priestor na rozvoj ich talentu. Bližšie informácie, sa dozviete v jednotlivých sekciách našej web stránky. Ak máte chuť a odhodlanie, radi Vás alebo Vaše dieťa medzi nami privítame.

Naše trénerky

Kolektív tanečného klubu tvoria trénerky s dlhoročnými skúsenosťami v tanečnom umení a športe. Talent detí rozvíjajú vo viacerých tanečných štýloch. 

Ivka, Tesa, Kvetka, Sima, Zuzka, Terezka, Ivanka.

Adresa

Štefánikova 1474 
Bytča 014 01

Kontakt

+421 902 178 787
info@artdanceacademy.sk

Art Dance Academy

Tanečný klub Art Dance Academy vzdeláva deti a mládež v oblasti tanečného umenia. Venujeme sa súťažnému a hobby tancovaniu vo viacerých tanečných štýloch.