Zopár slov o nás

Art Dance Academy

Vítame Vás na webovej stránke Tanečného klubu Art Dance Academy kde nájdete kompletné informácie o nás. V roku 2017 bolo zriadené občianske združenie Art Dance Academy, v rámci ktorého začal v školskom roku 2017/2018 fungovať tanečný klub Art Dance Academy. Tento tanečný klub vznikol ako priestor pre nadobúdanie a rozvíjanie tanečného umenia deti a mládeže z mesta Bytča a širokého okolia. Od svojho vzniku patrí klub k úspešným tanečným klubom na Slovensku. Jeho členovia sú zároveň aj žiakmi tanečného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy.

Každý zákonný zástupca musí byť oboznámený so zmluvnými podmienkami tanečného klubu a súhlasiť s nimi.

Sme moderný tanečný klub s mladým, vzdelaným a skúseným kolektívom pedagógov a trénerov, ktorí sú dobrí vo svojom odbore (viac info o pedagógoch nájdete v sekcií Tréneri). Svoje dlhoročné skúseností posúvame ďalej našim zverencom, z ktorých chceme vychovať tanečné osobnosti. Vychovávame mladé, úspešné, talentované a zdravo sebavedomé osobnosti, ktoré nájdu uplatnenie v ďalšom živote a budú prínosom pre celú spoločnosť. Venujeme sa viacerým tanečným štýlom, ale medzi hlavné štýly patria : disco, showdance, hip-hop, moderný tanec, contemporary. 

Taktiež sa venujeme gymnastike, ktorá dopĺňa a obohacuje tanečné schopnosti detí. Minimálny vek na navštevovanie našich tréningov sú 4 roky, v súčasnosti majú naše najstaršie tanečníčky 15 rokov. Pripravujeme deti na súťažné hobby tancovanie. U nás si vyberie každý. Trénujeme v moderných, pekných, čistých a hygienicky nezávadných tanečných priestoroch. Milujeme svoju “prácu” – poslanie a je to vidieť a cítiť. S deťmi, s ktorými trénujeme, chceme vytvárať kvalitný priestor na rozvoj ich talentu. Bližšie informácie, sa dozviete v jednotlivých sekciách našej web stránky. Ak máte chuť a odhodlanie, radi Vás alebo Vaše dieťa medzi nami privítame.

Naše Trénerky

Kolektív tanečného klubu tvoria kvalifikovaní pedagógovia s ukončeným umeleckým vzdelaním na základnej umeleckej škole v tanečnom odbore, s ukončeným vysokoškolským vzdelaním v oblasti telovýchova a šport, kvalifikovaní tréneri s dlhoročnými skúsanesťami v tanečnom športe. Pravidelne sa vzdelávajú, aby svojim žiakom ponúkli nové informácie v oblasti rôznych tanečných štýlov.

Ivka, Karin, Tesa, Ninka, Kvetka, Sima, Aďka, Katka

Adresa

Štefánikova 4
Bytča 014 01

Kontakt

+421 902 178 787
info@artdanceacademy.sk

Art Dance Academy

Tanečný klub Art Dance Academy vzdeláva od roku 2017 deti a mládež v oblasti tanečného umenia. Venujeme sa súťažnému hobby tancovaniu vo viacerých tanečných štýloch.